360 Çorape Printimi Koleksion i dizajnuar-Seri sportive

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: Çorape poliesteri/ Çorape pambuku opsionale

MOQ: 100 palë / Dizajni / Madhësia

Madhësia: S / M / L


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Paketimi

Paketa e çanta polifonike (paketa e personalizuar ofrohet me kosto shtesë)

Madhësia e paketimit:

S: 50*45*27CM/200Pesha e çifteve: 8.2KG

M: 54*45*27CM/200Pesha e çifteve: 9.6KG

L: 58*45*27CM/200Pesha në çifte: 11KG

çorape-mockup-shabllone-mbulesë
LBSISI-Life-Clear-Sock-Packing Bags-Opp-Plastic Socks-Tag-Transparent-Packaging-Self-Adhesive-Seal.jpg_q50
Customized-New-Design-Grey-board-Color-Printing-Socks-Dhurata-Paper-Boxes-Glove-Packaging-Box-with-Hot Stamping-Logo
Bombas-Çorape-Recension-1
Çorape_Paketimi_4_1

Koha e dërgimit

Dorëzimi i 500 çifteve brenda 5 ditëve të punës.+ koha e shprehjes 5 ~ 10 ditë nga Kina
Dorëzimi i 1000 çifteve brenda 8 ditëve të punës.+ koha e shprehjes 5 ~ 10 ditë nga Kina
Dorëzimi i 2000 çifteve brenda 15 ditëve të punës.+ koha e shprehjes 5 ~ 10 ditë nga Kina
Mbi 2000 çifte ju lutemi diskutoni me shitësin.ne do të këshillojmë sipas planit aktual të prodhimit.
PS 1. Mbi kohën e dorëzimit bazuar në mostrën e konfirmuar
PS 2. Për shkak të vëllimit, peshës së ndryshme, ka opsione për transport ekspres (më pak mallra) ose transport detar (mallra me vëllim të lartë)
PS 3. Tarifat dhe tarifat e importit janë përgjegjësi e blerësit

Metoda e pagesës

Transferimi me tel TT;Western Union;PayPal

Dorëzimi & Transporti

Paketat e vogla dërgohen me ekspres, paketat me volum të madh sugjerojnë dërgimin përmes detit, ajrit ose tokës.Mund të caktohen transportues ose dërgues të bashkëpunimit tonë të transportit.

7af83859

Politika e kthimit dhe rimbursimit

Porosia e dizajnit me porosi NUK KTHIM

Kujdes

Lahet me makinë të ngrohtë, lahet brenda jashtë.
Mos zbardhoni.
Me tharje të ulët.
Mos hekurosni.
Mos e pastroni kimikisht.

Aplikacion

Veshje rastësore.Veshje rruge.Veshje sportive.Veshje për vrapim.Veshje për çiklizëm, veshje të jashtme etj

çorape me ngjeshje
rastësor
çorape të jashtme
çorape për çiklizëm
vishen çorape
çorape të modës

Fak

A mund të kem paketë me porosi?
Po, ne mund ta personalizojmë paketën tuaj me kosto shtesë.Paketimi normal është çanta Opp.Nëse ju pëlqen të keni kartën/bandën/kutitë tuaja të logos.MOQ është 1000 copë.Për shembull, porosia juaj e çorapeve është më pak se 1000 palë.Ju mund të bëni paketat minimale.Dhe rend sipas grupeve.Ne do t'ju ruajmë paketat e personalizuara për përdorim të porosive të ardhshme.

bgbb

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni