360 Çorape Shtypi Koleksion i dizajnuar-Seri pikturimi me vaj

Përshkrim i shkurtër:

Materiali: çorape poliestër/ çorape pambuku sipas dëshirës

MOQ: 100 Çifte / Dizajn / Madhësi

Madhësia: S / M / L


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Karakteristikat

1. Dizajn i hollë i logos
Dizajn i personalizuar, dizajn me ngjyra të kundërta, një larmi ngjyrash të bukura për të zgjedhur, në modë dhe të gjithanshme.
2. Zgjedhni me kujdes pëlhurat
E butë, me frymë, miqësore me lëkurën, deodorant
Pëlhura të zgjedhura nga vendi i origjinës, mbahen vetëm fibrat më të gjata, në mënyrë që ato të jenë më të buta dhe më delikate se pambuku i zakonshëm, dhe nuk janë të lehta për tu grumbulluar.
3. Pranga çorape të buta
4. Shtypje dhe ngjyrosje reaktive, pa zbehje

Vite këmbëngulje në [çorape të mira pambuku]
Ne besojmë fuqimisht se fuqia e markës vjen nga besimi dhe mbështetja e miliona konsumatorëve, dhe mbikëqyrja dhe nxitja e mediave globale. Sigurimi i produkteve me cilësi të sigurt dhe funksione të shkëlqyera është garancia themelore për përparimin e markës.

Paketimi

Paketa e qeseve poli (Paketa e personalizuar është në dispozicion me kosto shtesë)

Madhësia e paketimit:

S: 50*45*27CM/200 Pesha e këmbëve: 8.2KG

M: 54*45*27CM/200 Pesha e këmbëve: 9.6KG

L: 58*45*27CM/200 Pesha e këmbëve: 11KG

socks-mockup-templates-cover
LBSISI-Life-Clear-Sock-Packing-Bags-Opp-Plastic-Socks-Bag-Transparent-Bag-Packaging-Self-Adhesive-Seal.jpg_q50
Customized-New-Design-Grey-Board-Color-Printing-Socks-Gift-Paper-Boxes-Glove-Packaging-Box-with-Hot-Stamping-Logo
Bombas-Socks-Review-1
Socks_Packaging_4_1

Koha e dërgimit

Metoda e pagesës

Transferimi i telave TT; Western Union; PayPal

Dorëzimi & Transporti

Pakot e vogla dërgohen përmes paketave ekspres, me vëllim të madh sugjerojnë anije përmes detit, ajrit ose tokës. Mund të caktohen përcjellës ose transportuesi ynë i transportit të bashkëpunuar.

7af83859

Politika e kthimit dhe rimbursimit

Porosi e dizajnit me porosi JO Rimbursim

Kujdes

Lani me makinë të ngrohtë, Lani Brenda Jashtë.
Mos Zbardh.
Tumble Dry Low.
Mos Hekurosni.
Mos e Pastroni Thatë.

Aplikacion

Veshje rastësore. Veshje rruge. Veshje sportive. Veshje vrapimi. Veshje për çiklizëm, veshje në natyrë, etj

compression socks
casual
outdoor socks
cycling socks
dress socks
fashion socks

Faq

Keni pushime çmimesh për të porositur më shumë?
Po! Ne ofrojmë porosi me shumicë për Ekipet dhe Organizatat. Ne gjithashtu ofrojmë zbritje me shumicë. Na dërgoni një email në lily@uniprintcn.com per te filluar.


  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni