360 Чорапи за печатење Дизајнирана колекција-Серија за сликање во масло

Краток опис:

Материјал: Полиестерски чорапи/ Памучни чорапи по избор

MOQ: 100 парови / Дизајн / Големина

Големина: S / M / L


Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристики

1. Исклучителен дизајн на лого
Персонализиран дизајн, контрастен дизајн на бои, разновидни прекрасни бои за избор, модерни и разноврсни.
2. Внимателно изберете ткаенини
Мек, дише, пријателски на кожата, дезодоранс
Одбрани ткаенини од земјата на потекло, се задржуваат само подолгите влакна, така што тие се помеки и понежни од обичниот памук и не се лесни за пилинг.
3. Манжетна за меки чорапи
4. Реактивно печатење и боење, без избледување

Години на упорност во [добри памучни чорапи]
Цврсто веруваме дека моќта на брендот доаѓа од довербата и поддршката на милиони потрошувачи, како и од надзорот и поттикот на глобалните медиуми.Обезбедувањето производи со безбеден квалитет и одлични функции е основната гаранција за унапредување на брендот.

Пакување

Пакет со поли торби (Прилагодено пакување се достапни со дополнителни трошоци)

Големина на пакување:

S: 50*45*27CM/200 Тежина на парови: 8,2KG

М: 54*45*27CM/200 Тежина на парови: 9,6KG

L: 58*45*27CM/200Тежина на парови: 11KG

чорапи-макета-шаблони-покривка
LBSISI-Life-Clear-Sock-Packing-Bags-Opp-Plastic-Socks-Bag-Transparent-Bag-Packaging-Self-Adhesive-Seal.jpg_q50
Прилагодено-нов-дизајн-сива-табла-боја-печатење-чорапи-подарок-хартија-кутии-ракавици-пакување-кутија-со-лого-жешко печат
Bombas-Socks-Review-1
Чорапи_пакување_4_1

Време на испорака

Метод за плаќање

Жичен трансфер ТТ;Western Union;PayPal

Испорака и транспорт

Малите пакети се испорачуваат преку експрес, а пакетите со големи количини сугерираат брод преку море, воздух или копно.Може да им се доделат шпедитери или нашите соработувани шпедитери.

7af83859

Политика за враќање и враќање на средствата

Нарачка за прилагоден дизајн БЕЗ ВРАЌАЊЕ

Грижа

Машинско перење Топло, перење внатре кон надвор.
Не белилото.
Сува сушење низок.
Не пеглајте.
Не чистете суво.

Апликација

Секојдневна облека.Улична Облека.Спортска облека.Абење за трчање.Велосипедска облека, облека на отворено итн

чорапи за компресија
секојдневен
чорапи на отворено
велосипедски чорапи
чорапи за облекување
модни чорапи

Најчесто поставувани прашања

Дали имате попусти за цени за да нарачате повеќе?
Да!Обезбедуваме големи нарачки за тимови и организации.Обезбедуваме и попуст на големо.Испратете ни е-пошта наlily@uniprintcn.comза да започнете.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја