Makinë printimi dixhitale shumëfunksionale 360° për çorape

Përshkrim i shkurtër:

Printer dixhital çorape i përshtatshëm për çorape të të gjitha llojeve.të tilla si çorape pambuku, çorape poliestër, çorape bambuje.çorape leshi etj.. Çorape të ndryshme model si çorape fustani.çorape sportive/atletike.çorape me veshje të rastësishme etj.

※ Makina e printimit të çorapeve Uniprint miraton rul printimi të shkëputshëm i cili na lejon të printojmë 2 çorape në të njëjtën kohë.

※ Teknologji Print-on-Demond e cila na lejon të bëjmë printim me porosi të çorape në më pak sasi.

※ Me bojërat CMYK 4 ngjyrash mund të printojnë çdo pjesë/dizajn me saktësi më të lartë të ngjyrave dhe rezolucion më të lartë printimi.

※ E pajisur me 2 copë kokë printimi origjinale Epson me kapacitet të lartë 50 palë/orë (400 çifte/ditë)


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametri teknik

Model UP1200
Gjerësia e printimit 1200 mm
Koka e printimit EPSON DX5
Koka e printimit Sasia 1-2 kokë Fakultative
Ngjyra e bojës CMY K. 4Ngjyra/ CMYKORG B. 8Ngjyra (bojë reaktive opsionale)
Rezolucioni i printimit 720*360dpi/720*720dpi/
Sistemi i bojës Depozita e madhe boje 1.5L*CMYK 4colors / Depozita dytësore e bojës 200ml * CMYK 4colors, Shërbim i vazhdueshëm i pandërprerë
Shpejtësia e printimit Modaliteti draft: 720X360dpi/4Pass 60pairs/H
Mënyra e prodhimit: 720X720dpi/6Pass 50pairs/H
Formati i skedarit TIFF(RGB&CMYK),PDF,EPS,JPEG,AI,PSD etj.
Fuqia AC110~220V±10 I personalizueshëm
Ndërfaqja Ndërfaqe USB me shpejtësi të lartë 3.0
Konfigurimi i kompjuterit Microsoft Windows98/Me /2000 /XP/Win7/win10
Rip software Fotoprint//Riprint
Ambienti i punës Temperatura optimale: 24℃-28℃, Lagështia relative 20%-80%
Madhësia e makinës 2870* 500* 1200 mm (L*P*H)
Pesha e makinës 180 kg

Avantazhi në komponentë

Bordi Bordet e markave më të mira.Tkurrja e pikës së bojës dhe efekti inkjet me definicion të lartë, garantojnë qëndrueshmërinë e motherboard dhe printim me precizion të lartë
X Motori Aksi X miraton motorin e integruar të servo drive 200 W, shpejtësi të lartë dhe garanci printimi të qëndrueshëm.
Motori Y Boshti Y miraton motorin hapësor, i cili e bën ecjen më të saktë
Hekurudhor udhëzues Boshti X i hekurudhës udhëzuese drejtohet nga shufra e sipërme e telit prej argjendi
Korniza e makinës Kornizë integrale e kornizave me densitet të lartë, jo e lehtë për t'u deformuar dhe për t'u goditur
Bordi i energjisë Bordi i integruar i energjisë, siguron funksionimin e qetë të qarkut të pajisjeve
Kabllo me tela E gjithë makina përpunohet me tela mbështjellëse me ngjitës PET për të parandaluar çrregullimin e qarkut dhe elektricitetin statik
Çelësi i urgjencës Ndalesa e jashtme emergjente, e përshtatshme për ndalimin e funksionimit
Udhëzues linear Shina udhëzuese lineare, saktësi e lartë, zhurmë e ulët, rezistencë ndaj konsumit, për të siguruar lëvizjen e qetë të karrocës
Rrip sinkronizimi i rrotave Makara sinkrone me precizion të lartë siguron lëvizje dhe saktësi
Koka e printimit Koka printimi EPSON origjinale japoneze
Kushineta e boshtit Kushinetat e importuara sigurojnë saktësinë e makinës
Linja tërheqëse e tankeve Zinxhirë tërheqës i heshtur, zhurmë e ulët, jetë e gjatë

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni