За нас

НАШАТА ПРИКАЗНА

a6538дек

Откако работев во индустријата за дигитално печатење повеќе од пет години, сакав повеќе да се фокусирам на печатење на чорапи.Ова беше мотивација за мене додека го основав UNI Print.Бидејќи сакав да обезбедам уникатни услуги за печатење, па го доби името „UNI Print“.Иако чорапите се ситни облеки, тие го подобруваат вашиот моден количник.Па, зошто да не направите удобните и сопствени чорапи да изгледаат попривлечно и персонализирано?Впрочем, персонализацијата е нов тренд!!!
Со носење сопствени чорапи, вашата личност ќе се подобри и ќе ја осветли целата облека.Понатаму, чорапите може да се приспособат за различни настани, организации, тимови итн. Нашите дигитални печатени чорапи сигурно ќе ве направат центар на атракција.Исто така, нашите машински решенија за печатење ви помагаат да го воспоставите вашиот бренд.

ЗОШТО НИЕ?

Кога различни кинески агенции се фокусираат на справување со традиционални трговци со големи димензии, UNI Print ја зголемува довербата на малите и средни бизниси.Имајќи долгорочни партнерства со врвни производствени погони во Кина, имаме за цел да им служиме на нашите клиенти да добијат приспособени печатени чорапи.Како и секој бизнис, и ние имаме приказна и мотивација што ги охрабрува нашите клиенти да служат подобро.Вградени со искуство, ние уверуваме дека нашите клиенти се целосно задоволни од нашите услуги.
Нашите услуги помагаат при изработка на чорапи кои би биле погодни за печатење на дигитални чорапи 360.Со најдобриот материјал и гарантиран највисок квалитет, UNI Print обезбедува брзо време на обложување заедно со испорака низ целиот свет.Нашите брзи, динамични и онлајн услуги гарантираат целосно задоволство на клиентите.Со трошење време на истражување, ние се стремиме да ги знаеме и да ги исполниме барањата на клиентите.

КОИ СМЕ НИЕ ?

UNI Print, не е голема компанија, но има искуство во индустријата за дигитални машини за печатење веќе пет години.Нашата основна фабрика има 10-годишно искуство во изработка на дигитални печатачи.На нашите клиенти им обезбедуваме приспособени и персонализирани услуги за печатење чорапи на речиси сите видови чорапи.Ве уверуваме дека добивате квалитетни производи и услуги со нашите комплетни машински решенија за печатење чорапи.
Бидејќи процесите вклучуваат печатење, греење, парење, перење итн. Нашите фабрики вклучуваат печатач, грејач и пароброд, машина за перење итн.Нашата фабрика за печатачи, сама, е од 1000 квадратни метри.Со тим од повеќе од 10 искусен персонал за развој на производи, создаваме конвенционални производи со долгорочни залихи.Постојат различни кооперативни сервисни места во различни области на земјата.Ова ни помага да извршиме брза испорака на секоја нарачка.

Тимска работа

ШТО ЌЕ ПРАВИМЕ ?

Повеќе од пет години искуство во индустријата за дигитално печатење, UNI Print има за цел да им понуди на своите почетници чорапи сопствени чорапи.Целокупните решенија за печатење на дигитални чорапи обезбедуваат решенија пред и после третман.Имаме работилница за печатење чорапи и различни фабрики за изработка на машини.Нашите услуги вклучуваат услуги за печатење и машински решенија.

Во ерата на традиционалните чорапи за плетење со боја за кои е потребен висок MOQ, печатењето на дигитални чорапи 360 е иновација.Дигиталното печатење ја избегнува несовршеноста на шаблонот од сублимација на боја, давајќи им совршено решение за клиентите.Дури и по истегнување, нема стрес од никакво бело истекување.

Во рамките на услугите за печатење, обезбедуваме прилагодени чорапи за печатење, празни чорапи и дизајнирани колекции.Најдобриот дел е што можеме да печатиме на сите видови чорапи.Без разлика дали се тоа полиестерски чорапи, чорапи од бамбус, памучни чорапи, волнени чорапи итн. Можете да добиете висококвалитетни и супер удобни чорапи прилагодени.Нашиот процес на печатење ви помага да добиете персонализирани сопствени DTG чорапи.Имаме однапред поставени дизајни што може да се приспособат со фотографии и текстови се додека се со помало ограничување на количината и без ограничување на бојата.Со различни дизајни, UNI Print им помага на клиентите да изберат постоечки дизајн.Овие може да вклучуваат цртани серии, серии со цвеќиња, спортски серии, серии за сликање во масло и многу повеќе.Ова му помага на клиентот да заштеди време при дизајнирање.
Со оглед на тоа што за различни чорапи за печатење се потребни различни мастила, нашите машински решенија вклучуваат опрема за пред и после третман придружена со печатач, грејач и машина за перење на пареа.Нудиме печатач за чорапи DTG кој им помага на клиентите да добијат поприспособено искуство.Исто така, нашите машински решенија за клиенти им помагаат на клиентите да воспостават брендови.Со врвни производствени компании покрај нас, можеме да им помогнеме на производителите да станат успешни продавачи во е-трговија.Заедно со квалитетна услуга за клиенти, обезбедуваме и помош при поставување на машини и обука на клиентите.

Заедно со нашите решенија за печатење 360, ние обезбедуваме различни услуги за нашите клиенти.Со создавање на сопствен дизајн со ниски MOQ и прилагодено пакување, им помагаме на малите и средни бизниси да се етаблираат како брендови.UNI Print се фокусира на обезбедување решенија за печатење за нашите клиенти со правење чорапи по мерка.За обезбедување на цели решенија за печатење, ја содржиме целата поврзана опрема потребна за печатење 360, како што се печатач, грејач, пароброд-мијалник итн.

Искусен инженерски тим

Супериорна услуга за клиенти 7*24

Брза испорака 7-15 работни дена

Бесплатна техничка обука

КАДЕ СМЕ НИЕ?

Нашиот посветен тим работи креативно за да донесе поатрактивни дизајни за нашите клиенти.Меѓу различните врвни кинески извозници, ние сме лоцирани во прекрасниот град Нингбо во Југоисточна Кина.Ова ни помага да обезбедиме брза испорака на квалитетни производи за печатење дигитални чорапи до клиентите.

Пристаништето Нингбо

ИЗЈАВА ЗА МИСИЈАТА

Ние, во UNI Print, сме посветени и фокусирани на остварување на нашата мисија во индустријата за печатење чорапи.Со дигитална револуција во индустријата за печатење чорапи, имаме за цел да ги направиме чорапите повредни за нашите клиенти.Целокупните наши решенија за печатење помагаат прилагодениот бизнис да биде поконкурентен.