Чорапи за печатење 360 Дизајнирана колекција-Серија дизајн за несовпаѓање

Краток опис:

Материјал: Полиестерски чорапи/ Памучни чорапи по избор

MOQ: 100 парови / Дизајн / Големина

Големина: S / M / L


Детали за производот

Ознаки на производи

Uni print Socks Designed колекција

Дали сè уште се борите со тоа како да направите дизајн на чорапи?
Uni Print Designed Collection може да ви го обезбеди ова решение за да ве оддалечи од проблемите да правите дизајни на чорапи.Дизајните ги поделивме во неколку серии, а вие можете да изберете според категоријата.Во иднина, одвреме-навреме ќе ажурираме и додаваме нови колекции и дизајни.
Прво можете да изберете дизајн.А потоа изберете материјал за чорапи со кој сакате да печатите.Има полиестерски чорапи и памучни чорапи од 2 типа материјали што можете да ги изберете.

Проверете ги деталите за типот на чорапите

Што имаме ние?

Детали за производот

1. Исклучителна изработка
Постигнете го истото внимание на надворешноста и навнатре, не занемарувајте ни трошка, и постигнете совршенство во секој детал.
2. Затегнатоста е точно
Еластичниот шраф за држење е полн со еластичност, не е затегнат или лабав.
3. Прилагодена услуга
Можете да го прилагодите шаблонот или логото, да го приспособите она што го сакате, а го немате.
4. Продолжете да одите
Зајакната потпетица на чорап во форма на Y, не се лизга на петицата, не паѓа.
5. Опуштете ги прстите на нозете
Шиење без коски на окото, нула оптоварување на прстите.

Предност

Услуга од 1,24 часа
2. Прилагодена услуга
3. Брза испорака
4. Висококвалитетен и со висока вредност

Пакување

Пакет со поли торби (Прилагодено пакување се достапни со дополнителни трошоци)

Големина на пакување:

S: 50*45*27CM/200 Тежина на парови: 8,2KG

М: 54*45*27CM/200 Тежина на парови: 9,6KG

L: 58*45*27CM/200Тежина на парови: 11KG

чорапи-макета-шаблони-покривка
LBSISI-Life-Clear-Sock-Packing-Bags-Opp-Plastic-Socks-Bag-Transparent-Bag-Packaging-Self-Adhesive-Seal.jpg_q50
Прилагодено-нов-дизајн-сива-табла-боја-печатење-чорапи-подарок-хартија-кутии-ракавици-пакување-кутија-со-лого-жешко печат
Bombas-Socks-Review-1
Чорапи_пакување_4_1

Време на испорака

Испорака од 500 парови во рок од 5 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Испорака од 1000 парови во рок од 8 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Испорака од 2000 парови во рок од 15 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Повеќе од 2000 парови ве молиме разговарајте со продавачот.ние ќе ве советуваме според тековниот распоред за производство.
PS 1. Над времето на испорака врз основа на примерокот потврдено
PS 2. Поради различниот волумен, тежина, постојат опции за експрес (помалку стоки) или поморски превоз (стоки со голем обем)
PS 3. Царините и увозните давачки се одговорност на купувачот

Метод за плаќање

Жичен трансфер ТТ;Western Union;PayPal

Испорака и транспорт

Малите пакети се испорачуваат преку експрес, а пакетите со големи количини сугерираат брод преку море, воздух или копно.Може да им се доделат шпедитери или нашите соработувани шпедитери.

7af83859

Политика за враќање и враќање на средствата

Нарачка за прилагоден дизајн БЕЗ ВРАЌАЊЕ

Грижа

Машинско перење Топло, перење внатре кон надвор.
Не белилото.
Сува сушење низок.
Не пеглајте.
Не чистете суво.

Апликација

Секојдневна облека.Улична Облека.Спортска облека.Абење за трчање.Велосипедска облека, облека на отворено итн

чорапи за компресија
секојдневен
чорапи на отворено
велосипедски чорапи
чорапи за облекување
модни чорапи

Бидете уникатни!

Несоодветни чорапи, уникатен стил!
Носејќи 2 различни чорапи на прстите, како се чувствувате?Забава?И дали чувствувате дека сте УНИКАТНИ?
Во текот на последната година или нешто повеќе, неусогласениот тренд станува сè повеќе мејнстрим.Уличен тренд кој стана конвенционален главен производ, веќе не е изненадувачки да се видат луѓе како лулаат две чорапи во различни бои или две сосема различни обетки.Всушност, минатата пролет, модните писти беа исполнети со модели со спортски работи како што се две сосема различни чевли или дури и коса со една боја на едната и друга боја на другата страна.
Бидете единствениот.Започнете со неусогласени чорапи со принт.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја