360 Чорапи за печатење Дизајнирана колекција-Апстрактна серија

Краток опис:

Материјал: Полиестерски чорапи/ Памучни чорапи по избор

MOQ: 100 парови / Дизајн / Големина

Големина: S / M / L


Детали за производот

Ознаки на производи

Карактеристики

1. Серија тренди чорапи
Можете да ги приспособите шаблоните што ги сакате, а различните стилови одговараат на различни облеки и сезони.
2. Дизајн на истакнати елементи, соодветни класични чевли
Без повеќе скриени чорапи, ќе бидете побрилијантни во модата.
3. Чорапи со висока еластичност
Опуштете се и држете ги стапалата слободни за да ги заштитите глуждовите.
4.3D чорап потпетица
Кривата на петицата не е лабава.
5. Чорапи отпорни на абење
Паметно продолжување, удобно вклопување и поотпорно на абење.

Пакување

Пакет со поли торби (Прилагодено пакување се достапни со дополнителни трошоци)

Големина на пакување:

S: 50*45*27CM/200 Тежина на парови: 8,2KG

М: 54*45*27CM/200 Тежина на парови: 9,6KG

L: 58*45*27CM/200Тежина на парови: 11KG

чорапи-макета-шаблони-покривка
LBSISI-Life-Clear-Sock-Packing-Bags-Opp-Plastic-Socks-Bag-Transparent-Bag-Packaging-Self-Adhesive-Seal.jpg_q50
Прилагодено-нов-дизајн-сива-табла-боја-печатење-чорапи-подарок-хартија-кутии-ракавици-пакување-кутија-со-лого-жешко печат
Bombas-Socks-Review-1
Чорапи_пакување_4_1

Време на испорака

Испорака од 500 парови во рок од 5 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Испорака од 1000 парови во рок од 8 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Испорака од 2000 парови во рок од 15 работни дена.+ експресно време 5 ~ 10 дена од Кина
Повеќе од 2000 парови ве молиме разговарајте со продавачот.ние ќе ве советуваме според тековниот распоред за производство.
PS 1. Над времето на испорака врз основа на примерокот потврдено
PS 2. Поради различниот волумен, тежина, постојат опции за експрес (помалку стоки) или поморски превоз (стоки со голем обем)
PS 3. Царините и увозните давачки се одговорност на купувачот

Метод за плаќање

Жичен трансфер ТТ;Western Union;PayPal

Политика за враќање и враќање на средствата

Нарачка за прилагоден дизајн БЕЗ ВРАЌАЊЕ

Испорака и транспорт

Малите пакети се испорачуваат преку експрес, а пакетите со големи количини сугерираат брод преку море, воздух или копно.Може да им се доделат шпедитери или нашите соработувани шпедитери.

7af83859

Грижа

Машинско перење Топло, перење внатре кон надвор.
Не белилото.
Сува сушење низок.
Не пеглајте.
Не чистете суво.

Апликација

Секојдневна облека.Улична Облека.Спортска облека.Абење за трчање.Велосипедска облека, облека на отворено итн

чорапи за компресија
секојдневен
чорапи на отворено
велосипедски чорапи
чорапи за облекување
модни чорапи

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја